Komende zondag is het de laatste wedstrijd voor trainer Gerard Bos bij sv Enter. Na drie jaar gaat hij de club verlaten en komend seizoen aan de slag bij Hoeve. Tegenstander zondag is De Lutte, de club is al verzekerd van een periode titel. De club maakt zelfs nog kans maken op de titel, maar dan is het wel afhankelijk van de uitslagen op de andere velden en moet het zelf winnen.
Voor sv Enter zit het seizoen er na deze wedstrijd dus op. Geen na-competitie en dat betekent dat de club zich kan richten op het nieuwe seizoen, met een nieuwe trainer.
Afgelopen week deed sv Enter z’n sportieve plicht tegen Almelo en won overtuigend met 5-0. sv Enter zal met opgeheven hoofd de competitie willen afsluiten en dat kon dus zondag wel eens een mooie pot voetbal worden, waarin sv Enter zich kan revancheren voor de nederlaag eerder dit seizoen.
In december van het afgelopen jaar troffen beide ploegen elkaar op Krompatte. De ploeg uit De Lutte pakte toen een 0-1 overwinning.
Om 14.00 uur fluit scheidsrechter Joy Sunilkoemar Mahadewsing af op Sportpark de Stockakker.
De overige wedstrijden:
Sp. Vroomshoop – Manderveen
KOSC – Borne
Almelo – Sp. Overdinkel
DTC ’07 – La Première
LSV – UD
De stand: