Afgelopen zaterdag behaalde Enter Vooruit een prachtige zege op kampioenskandidaat DOS ’37. Op basis van strijd en eensgezindheid werd er geknokt voor een goed resultaat en met succes. Zaterdag kunnen ze dat kunstje herhalen als De Zweef in Nijverdal de tegenstander is. De club die een paar jaar geleden de overstap maakte naar het zaterdagvoetbal, is nog niet veilig en zal ook moeten knokken voor de punten.
De nrs. 9, 10 en 11 zullen na afloop van de competitie immers moeten spelen voor lijfsbehoud. De nrs. 12 en 13 degraderen rechtstreeks. Dat zal betekenen dat de competitie tot het einde spannend zal blijven.
Afgelopen zaterdag pakte De Zweef belangrijke punten in de derby tegen Den Ham. Het werd 2-3 in een boeiend duel met o.a. rood voor De Zweef speler Roy ten Dam.
In de thuiswedstrijd in november werd het 0-2. Hoog tijd om revanche te nemen en weer de aansluiting te vinden bij de middenmoot.
Om 14.45 uur fluit scheidsrechter Goutier uit Arnhem voor de aftrap op Sportpark Gagelman.
De overige wedstrijden:
Nieuwleusen – Den Ham
Gramsbergen – Tubantia
Elim – ON
DOS ’37 – FC Meppel
PH – Vroomshoopse Boys
Sparta vrij.
De stand: